Zahradní traktor Seco Starjet P6 PRO 122
Starjet P6 představuje vrchol ve své třídě. Tento model přináší rozšířenou výbavu, která zahrnuje servo řízení, nastavitelný sloupek řízení, zodolněné žací ústrojí, silnější převodovou skříň a jinou košovou nástavbou. Právě vysokozdvižný koš se vzdáleným vyklápěním dělá z tohoto Starjetu ideální náčiní k sekání velkých ploch, jelikož zde odpadá nutnost nakládat posekanou trávu ručně. Tento model je vhodný pro obce a firmy zabývající se údržbou zeleně.
Dostupnost: na dotaz
Kód: S536026052170
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Nespornou výhodou je možné CELOROČNÍ VYUŽITÍ. Pro více informací nahlédněte do příslušenství. Poté Starjet P6 PRO využijete nejen na sečení trávy od jara do podzimu, ale celoročně. V zimě se Starjetem můžete uklízet sníh pomocí sněhové radlice s možností doplnění o rozmetadlo soli. Od jara do podzimu poté můžete převážet materiál za pomoci sklopného vozíku nebo rozmetat hnojivo nebo travní směs za pomoci přípojného rozmetadla. V neposlední řadě je Starjet výborným pomocníkem při podzimním sběru listí.
Vlastnosti produktu:
- výklop koše do kontejneru
- hydraulické servořízení
- hydrostatická převodovka Tuff Torq K62 -poloosy 25,4mm
- uzávěrka diferenciálu
- profesionální motor Kawasaki
- sada zodolnění žacího ústrojí, řízení, vodících kladek pohonu, elektroinstalace
- výborně seká vyšší a vlhkou trávu
Technické údaje:
Web výrobce| Výrobce motoru | Kawasaki |
| Model motoru | FS 691 |
| Zdvihový objem | 691 cm³ |
| Počet válců | 2 |
| Zdvih sběrného koše | hydraulický, spodní hrana do výšky 187 cm |
| Model převodovky | Tuff Torq K664, poloosa 25,4 mm |
| Typ převodu / náhonu | hydrostatický |
| Uzávěrka diferenciálu | ano |
| Posilovač řízení | ano |
| Šířka záběru sečení | 122 cm |
| Výška sečení min-max | 30 - 90 mm |
| Objem sběrného koše | 400 litrů |
| Metody sečení | sběr (zadní výhoz a mulčování lze dokoupit) |
| Hmotnost | 383 kg |