Tlaková myčka Husqvarna PW 130
Kompaktní a lehký elektrický vysokotlaký čistič, který se snadno ovládá a skladuje. Model Husqvarna PW 130 má mimořádně pružnou hadici, která usnadňuje navíjení, a vestavěný úložný prostor, který poskytuje pohodlný přístup k dodanému příslušenství. Dvojitá funkce otáčení a multifunkční tryska usnadňují přizpůsobení vysokotlakého čističe různým čisticím pracím. Model PW 130 má také vodítko pro nastavení trysky a tlaku, takže můžete zajistit dokonalý tlak.
Dostupnost: skladem
Kód: 9706480-01
Původní cena s DPH: 4 290 Kč
Ušetříte: 300 Kč
Sleva: 7 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Vlastnosti produktu:
- ysokotlaká hadice - velmi ohebná
- Kompaktní velikost a nízká hmotnost
- Průhledný pěnový rozprašovač usnadňuje sledování hladiny
Technické údaje:
Web výrobce| Typ motoru | Elektrický |
| Napětí | 230 V |
| Elektrická ochranná třída | IP X5 |
| Jmenovitý proud (A) | 6,5 A |
| Maximální tlak | 130 bar |
| Provozní tlak, max. | 95 bar |
| Průtok vody | 324-465 l/h |
| Max. teplota přiváděné vody | 40 °C |
| Maximální samonasávací výška | 0.5 m |
| Délka přívodního kabelu | 5 m |
| Délka hadice | 6 m |
Vlastnosti a výhody:
Kovové čerpadlo - vysoká odolnost a dlouhá životnost výrobku