Traktorová sekačka Iseki SXG 216 H s výklopem na zem
ISEKI SXG 216+ je váš spolehlivý poskytovatel služeb pro sečení velkých ploch. Díky své sekačce s kardanovým pohonem a úhlovým převodem je travní traktor vhodný pro jakoukoli radlici a je tedy vhodný i do nerovného terénu. Dieselová sekačka na vysokou trávu je vybavena sběrným košem na trávu, který lze v závislosti na modelu vyprázdnit mechanicky nebo elektricky.
Dostupnost: na dotaz
Kód: SXG216H
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Technické údaje:
Web výrobce| Motor | Iseki diesel 2-válec |
| Výkon podle ECE R120 | 11 kW / 15 HP |
| Převodovka | plynulý hydrostat |
| Uzávěrka diferenciálu | ne |
| Řízení | mechanické se zubovým převodem |
| Přední pneu | 16x6.50-8 |
| Zadní pneu | 20x8.00-10 |
| Maximální rychlost | 11 km/h |
| Šířka záběru sečení | 102 cm |
| Výška sečení min-max | 30 - 120 mm |
| Výška zdvihu sběrného koše | na zem |
| Objem sběrného koše | 380 litrů |
| Hmotnost | 420 kg |
| Zdvihový objem | 688 cm³ |