Robotická sekačka Husqvarna 580 s technologií bez vodiče
Husqvarna Automower 580 EPOS – vysoce výkonná robotická sekačka na trávu pro náročnou komerční péči o trávník. Speciálně vyvinutý pro sportoviště vyžadující vysokou údržbu, která vyžadují časté sečení a mimořádnou kvalitu trávy.
Bonus k sekačce referenční stanice Epos RS5 v hodnotě 24.499 Kč.
Dostupnost: skladem
Kód: 9708038-11
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Husqvarna Automower 580 Epos má extra silný sekací motor, který poskytuje optimální výsledky sečení až do 20 mm, a to i na intenzivně hnojených plochách s velmi silným porostem trávy. Satelitní technologie Husqvarna EPOS umožňuje instalaci bez smyčky, což vám umožňuje přizpůsobit různé pracovní oblasti a nakonfigurovat dočasné ohraničené zóny. EPOS také usnadňuje práci s hlubokým provzdušňováním půdy a renovaci trávy bez rizika prostojů. Tento model je vyroben pro dlouhou životnost s vyztuženou pogumovanou přední částí a obsahuje také volitelné aktivní kartáče na kola pro zlepšení přilnavosti. Je vyžadována referenční stanice EPOS RS5.
Proč Husqvarna?
Jako světové špičce v robotickém sekání s více než 30 lety zkušeností nám důvěřuje více než 4 miliony zákazníků. Spoléhají se na sekačku Automower®, která jim zajistí dokonale posečený trávník 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sekačky jsou navržené ve Švédsku a vyrobené v Evropě, takže se na ně můžete spolehnout rok co rok.
Vlastnosti produktu:
- bezvodičová technologie instalace
- kamerový systém s AI technologií v příslušenství
- bezpečnostní světla
- vyhýbání pomocí radaru
Technické údaje:
| Pracovní kapacita / 24 hod | 8000 m² |
| Pracovní kapacita / 48 hod | 16000 m² |
| Pracovní kapacita / 72 hod | 24000 m² |
| Typ ohraničení | virtuální |
| Systém hledání | naváděcí systém EPOS™ |
| Hmotnost | 17,6 kg |
| Hladina hluku, vnímaná | 65 dB(A) |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy | 45 % |
| Maximální sklon u vodiče ohraničující smyčky | 20 % |
| Kapacita akumulátoru | 8 Ah |
| Průměrná doba sečení na jedno nabití | 120 min |
| Typická doba nabíjení | 55 min |
| Výška sečení min-max | 20 - 60 mm |
| Šířka záběru sečení | 26 cm |
| Průměrná spotřeba energie při max. využití / měsíc | 70 kWh |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth, Celulární |
| GPS sledování | ano |
Videogalerie:
Vlastnosti a výhody:
Satelitní technologie umožňuje vytvářet virtuální hranice.
Technologie vidění i v noci s podporou umělé inteligence.