Robotická sekačka Husqvarna 308V s technologií bez vodiče
Husqvarna Automower® 308V s technologií rozpoznávání AI
Husqvarna Automower® 308V je bezdrátová robotická sekačka na trávu s kapacitou až 800 m², která zajišťuje snadnou a vysoce spolehlivou péči o trávník. Bezdrátová instalace vyžaduje pokrytí signálem Wi-Fi po celé ploše trávníku a naše satelitní technologie činí virtuální instalaci flexibilní a spolehlivou.
Dostupnost: skladem
Kód: 9708310-11
Původní cena s DPH: 35 990 Kč
Ušetříte: 2 000 Kč
Sleva: 5,6 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Vestavěná kamera využívá umělou inteligenci k detekci a rozpoznání objektů na trávníku, čímž zabraňuje kolizím sekačky. Kromě toho technologie rozpoznávání s AI spolupracuje se satelitní navigací, aby zajistila, že je posečen celý trávník, pokud detekuje trávu, i v oblastech se slabým satelitním signálem.
Požadavky:
Pokrytí signálem Wi-Fi po celé ploše trávníku. Pokud nemáte Wi-Fi pokrytí, můžete si zakoupit Automower® Connect nebo referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1 nainstalovanou vaším prodejcem Husqvarna.
Vše začíná v aplikaci Automower® Connect, kde si můžete vytvořit individuální a přizpůsobitelné pracovní oblasti spolu s dočasnými zakázanými zónami. Tyto zóny lze později snadno přizpůsobit zahradním projektům nebo změnám rozložení trávníku během sezóny.
Jak funguje satelitní technologie?
Pro dosažení přesnosti v řádu centimetrů musí sekačka přijímat korekční data, která poskytuje Husqvarna Cloud bez dalších nákladů. To vyžaduje pokrytí mobilním nebo Wi-Fi signálem po celé ploše trávníku a dosahuje vynikající přesnosti polohování, obvykle lepší než 5 cm. Pokud nemáte mobilní nebo Wi-Fi pokrytí, můžete si jako doplňkové příslušenství zakoupit referenční stanici Husqvarna EPOS® RS1. Jedná se o samostatné řešení, které nevyžaduje připojení k internetu a umožňuje ještě vyšší přesnost polohy sekačky (přibližně 2–3 cm).
Proč Husqvarna?
Jako světové špičce v robotickém sekání s více než 30 lety zkušeností nám důvěřuje více než 4 miliony zákazníků. Spoléhají se na sekačku Automower®, která jim zajistí dokonale posečený trávník 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Sekačky jsou navržené ve Švédsku a vyrobené v Evropě, takže se na ně můžete spolehnout rok co rok.
Vlastnosti produktu:
- bezvodičová technologie instalace
- detekce a vyhýbání se překážkám pomocí umělé inteligence
- sečení bez přerušení s technologií rozpoznávání s pomocí AI
- automatické zvládání průchodů
Technické údaje:
Web výrobce| Pracovní kapacita / max. časovač | 800 m² |
| Typ ohraničení | virtuální |
| Systém hledání | naváděcí systém EPOS™ |
| Hmotnost | 9,9 kg |
| Maximální sklon uvnitř pracovní plochy | 40 % |
| Hladina hluku, vnímaná | 63dB(A) |
| Kapacita akumulátoru | 4 Ah |
| Průměrná doba sečení na jedno nabití | 100 min |
| Typická doba nabíjení | 100 min |
| Výška sečení min-max | 20 - 50 mm |
| Šířka záběru sečení | 22 cm |
| Průměrná spotřeba energie při max. využití / měsíc | 5,5 kWh |
| Bezdrátové připojení | Bluetooth, Wi-fi |
| GPS sledování | ne |
| Detekce objektů | kamera |
Videogalerie:
Vlastnosti a výhody:
Satelitní technologie umožňuje vytvářet virtuální hranice.
Detekce a vyhýbání s využitím AI a integrované kamery.