Nůžky na živý plot Husqvarna Aspire H50-P4A s akumulátorem a nabíječkou
Efektivní akumulátorové nůžky na živý plot se zachytávačem listí a úložným hákem
Tvarujte snadno živé ploty a keře pomocí lehkých nůžek na živý plot Husqvarna Aspire™ H50-P4A s 18V akumulátorem. Je navržen pro malé prostory a jeho skladování usnadňuje přiložený hák.
Dostupnost: skladem
Kód: 9706203-04
Původní cena s DPH: 5 990 Kč
Ušetříte: 500 Kč
Sleva: 8,3 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Dvoučinné střihací čepele, výkonný motor a 50 cm dlouhá střihací lišta si poradí s větvemi o průměru až 23 mm. Součástí je chytrý zachycovač listí, který při práci sbírá odstřižky a usnadňuje tak úklid. Ergonomická měkká rukojeť a zvýšená bezpečnost díky automatickému vypnutí, pokud jsou nůžky na živý plot ponechány bez dozoru. Stejně jako všechny nástroje řady Husqvarna Aspire™ má vyžínač elegantní černou konstrukci doplněnou oranžovými detaily, které vás intuitivně navedou na všechna interaktivní místa. Akumulátorový systém 18V POWER FOR ALLIANCE nabízí flexibilitu a vyžaduje menší skladovací prostor, protože jeden akumulátor lze použít pro několik zahradních nástrojů různých značek.
Technické údaje:
Web výrobce| Typ motoru | PMDC (2-kartáčový) |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Napětí akumulátoru | 18V |
| Model akumulátoru | P4A 18-B45 / 2,5Ah |
| Typ nabíječky | P4A 18-C70 |
| Hmotnost bez akumulátoru | 3,1 kg |
| Rozteč nožů (zubů) | 23 mm |
| Délka střihací lišty | 50 cm |
| Rychlost stříhání | 2800 kmitů/min |