Multifunkční kloubový nakladač MultiOne 6.3 iDS
Nakladače řady MultiOne 6 jsou prvními v řadě nakladačů Heavy duty vybavený robustním teleskopickým výložníkem a novou generací rámu stroje. Neuvěřitelně malá velikost řady MultiOne 6 je mnohem výjimečnější ve srovnání s nosností těchto malých, ale výkonných mini nakladačů. S nosností přes 1100 kg může dělat náročnou práci, ale je dostatečně kompaktní, aby ho bylo snadno přepravit na místo práce.
Dostupnost: na dotaz
Kód: C961035
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Tento kompaktní nakladač se perfektně hodí do stísněných prostorů, lze je snadno přepravovat a pohánět většinu příslušenství pro hloubení příkopů, kopání a výkopové práce, čištění, terénní úpravy, stavebnictví a zemědělství nebo zemědělství. Multifunkční nakladače řady 6 jsou také ideálními společníky pro domácí kutily, farmy a komunální údržbu, úklidy a odstraňování suti, terénní vysokozdvižné vozíky a obecné účely nakládání.
Řada 6 je díky systému HI-Flow kompatibilní s většinou nabídky hydraulického příslušenství MultiOne. Standardně přichází s novým systémem ACI, který umožňuje operátorovi MultiOne ovládat pohyby příslušenství bez nutnosti samostatného ovládání.
Vlastnosti produktu:
- velká výška zdvihu a kapacita
- nový multifunkční joystick
- výstupní průtok 60 l/min (15,8 GPM).
- vysoký točivý moment (90 Nm)
- až 23 km/h
- hydromotory Poclain s přímým pohonem kol
Technické údaje:
Web výrobce| Motor | Kohler KSD 1403 |
| Výkon | 25 HP / 90 Nm |
| Palivo | Diesel |
| Typ převodovky | hydrostatická |
| Maximální rychlost | 23 km/h |
| Výkon čerpadla | 60 l/min |
| Výška zdvihu | 2,92 m |
| Zdvihová síla | 1120 kg |
| Tlačná síla | 900 kgf |
| Standardní pneumatiky | 23X8.50-12 |
| Hmotnost | 1470 kg |
Videogalerie:
Vlastnosti a výhody:
Multifunkční joystick-snadné ovládání výložníku a příslušenství.
Výkonné pístové hydromotory s vačkou a vysokým točivým momentem.
Přídavné čerpadlo, které zvyšuje výstupní průtok oleje.