Vodní čerpadlo Honda WX 15
Motorové vodní miničerpadlo Honda WX 15 je ideálním pomocníkem např. při zavlažování zahrad a ploch, jako jsou ovocné sady nebo zeleninová pole. Kalová čerpadla účinně a spolehlivě čerpají kalnou vodu s příměsí drobných pevných částí, písku a dalších příměsí, které se mohou vyskytnout např. na stavbách nebo při likvidaci záplav. Ucelená řada motorových čerpadel Honda uspokojí jakéhokoliv zákazníka, který má byť sebemenší problém s přečerpáváním těchto materiálů, a co víc bez nutnosti blízké přípojky elektrické energie. Všechna čerpadla Honda jsou poháněna výkonnými čtyřtaktními benzínovými motory. Průmyslové motory Honda tvoří špičku ve spolehlivosti, spotřebě a ekologickém provozu mezi profesionálními motory. Motorová čerpadla Honda jsou konstruována tak, že je hnací hřídel motoru přímo spojena s oběžným kolem čerpadla a skříň čerpadla je připojena k bloku motoru. Žádné řemenové nebo řetězové převody. Čerpadlo je tak spolehlivé a dá se velmi snadno udržovat a jednoduše čistit.
Dostupnost: skladem
Kód: H715714
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Technické údaje:
Web výrobce| Maximální výkon motoru HP | 1,6 / 2,2 / 7000 kW/HP/ot.min-1 |
| Model motoru | GXH 50 |
| Objem olejové náplně (l) | 0,25 |
| Palivo | Benzin |
| Spotřeba paliva | 1,1 l/hod |
| Vnější rozměry D x Š x V (mm) | 325 x 275 x 375 mm |
| Hmotnost | 9 kg |
| Maximální průtok (l/min) | 240 l/min |
| Maximální sací hloubka | 8 m |
| Max. kapacita 15 mm (5/8") | 40 m |
| Vstup / Výstup ( | 1,5 |
| Chlazení motoru | vzduchem |
| Zapalování | tranzistorové bezkontaktní |