Vodní čerpadlo Honda WB 20
Motorové průmyslové vodní čerpadlo Honda WB 20 je ideálním pomocníkem např. při zavlažování zahrad a ploch, jako jsou ovocné sady nebo zeleninová pole. Kalová čerpadla účinně a spolehlivě čerpají kalnou vodu s příměsí drobných pevných částí, písku a dalších příměsí, které se mohou vyskytnout např. na stavbách nebo při likvidaci záplav. Ucelená řada motorových čerpadel Honda uspokojí jakéhokoliv zákazníka, který má byť sebemenší problém s přečerpáváním těchto materiálů, a co víc bez nutnosti blízké přípojky elektrické energie. Všechna čerpadla Honda jsou poháněna výkonnými čtyřtaktními benzínovými motory. Průmyslové motory Honda tvoří špičku ve spolehlivosti, spotřebě a ekologickém provozu mezi profesionálními motory. Motorová čerpadla Honda jsou konstruována tak, že je hnací hřídel motoru přímo spojena s oběžným kolem čerpadla a skříň čerpadla je připojena k bloku motoru. Žádné řemenové nebo řetězové převody. Čerpadlo je tak spolehlivé a dá se velmi snadno udržovat a jednoduše čistit.
Dostupnost: skladem
Kód: H718708
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Technické údaje:
Web výrobce| Chlazení motoru | vzduchem |
| Zapalování | tranzistorové bezkontaktní |
| Objem palivové nádrže | 0,6 litru |
| Palivo | Benzin |
| Spotřeba paliva | 1 l/hod |
| Objem palivové nádrže | 1,9 litru |
| Vnější rozměry D x Š x V | 455 x 365 x 420 mm |
| Suchá hmotnost | 21 kg |
| Maximální průtok | 600 l/min |
| Maximální sací hloubka | 8 m |
| Celkový výtlak | 32 m |
| Zásuvka 230 V / 16 A | 2 |