Vodní čerpadlo Honda WB 30
Motorové průmyslové vodní čerpadlo Honda WB 30 je ideálním pomocníkem např. při zavlažování zahrad a ploch, jako jsou ovocné sady nebo zeleninová pole.
Kalová čerpadla účinně a spolehlivě čerpají kalnou vodu s příměsí drobných pevných částí, písku a dalších příměsí, které se mohou vyskytnout např. na stavbách nebo při likvidaci záplav. Ucelená řada motorových čerpadel Honda uspokojí jakéhokoliv zákazníka, který má byť sebemenší problém s přečerpáváním těchto materiálů, a co víc bez nutnosti blízké přípojky elektrické energie. Všechna čerpadla Honda jsou poháněna výkonnými čtyřtaktními benzínovými motory. Průmyslové motory Honda tvoří špičku ve spolehlivosti, spotřebě a ekologickém provozu mezi profesionálními motory. Motorová čerpadla Honda jsou konstruována tak, že je hnací hřídel motoru přímo spojena s oběžným kolem čerpadla a skříň čerpadla je připojena k bloku motoru. Žádné řemenové nebo řetězové převody. Čerpadlo je tak spolehlivé a dá se velmi snadno udržovat a jednoduše čistit.
Dostupnost: na dotaz
Kód: H715737
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Technické údaje:
Web výrobce| Maximální výkon motoru HP | 3,6 / 4,8 / 3600 kW/HP/ot.min-1 |
| Chlazení motoru | vzduchem |
| Zapalování | tranzistorové bezkontaktní |
| Objem palivové nádrže | 0,6 litru |
| Palivo | Benzin |
| Spotřeba paliva | 1,5 l/hod |
| Objem palivové nádrže | 3,1 litru |
| Vnější rozměry D x Š x V | 510 x 385 x 455 |
| Suchá hmotnost | 27 kg |
| Maximální průtok | 1100 l/min |
| Maximální sací hloubka | 8 m |
| Maximální výtlačná výška | 28 m |