Chemické čerpadlo Honda WMP 20
Chemické motorové čerpadlo Honda WMP 20 je vhodné na přečerpávání různých chemických a nebezpečných látek. Těleso čerpadla je vyrobeno ze speciálně odolného plastu vůči chemikáliím. Využití v chemickém, potravinářském průmyslu a v neposlední řadě u záchranných složek na přečerpávání různých chemikálií.
Seznam možných látek, které se dají čerpat tímto čerpadlem naleznete v přiloženémm souboru.
Dostupnost: na dotaz
Kód: H71948
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Vlastnosti produktu:
- Chemické čerpadlo - od mořské vody až po kyselinu sírovou
- Transportní madlo pro snadnou manipulaci
- Robustní a pevná, spolehlivě tlumící konstrukce čerpadla
Technické údaje:
Web výrobce| Model motoru | GX 160 |
| Objem palivové nádrže | 3,6 litru |
| Spotřeba paliva | 1 l/hod |
| Palivo | Benzin |
| Vnější rozměry D x Š x V | 520 x 400 x 450 mm |
| Suchá hmotnost | 25,5 kg |
| Maximální průtok | 830 l/min |
| Maximální sací hloubka | 8 m |
| Celkový výtlak | 32 m |
| Zásuvka 230 V / 16 A | 2 |
| Chlazení motoru | vzduchem |
| Zapalování | tranzistorové bezkontaktní |