Sekačka Husqvarna LC 551 SP
Husqvarna LC 551SP je kompaktní, ale robustní a spolehlivá sekačka s pojezdem pro komerční použití. Je vybavena špičkovým motorem Kawasaki, velkou palivovou nádrží a robustní koly s dvojitými kuličkovými ložisky pro vynikající trakcí. Tato sekačka je perfektní volbou pro profesionály, kteří potřebují cenově dostupnou kvalitní a výkonnou sekačku.
Dostupnost: na dotaz
Kód: 9673432-02
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Vlastnosti produktu:
- silný a odolný skelet z hliníku
- motor Kawasaki FJ180
- velkokapacitní sběrný koš
- špičková převodovka s hliníkovým pouzdrem
- vak nepropouštějící prach
Technické údaje:
Web výrobce| Čistý výkon při přednastavených otáčkách | 2,9 kW |
| Výrobce motoru | Kawasaki |
| Model motoru | FJ 180 |
| Startování | ruční |
| Hmotnost | 48 kg |
| Materiál skeletu | hliník |
| Šířka záběru sečení | 51 cm |
| Výška sečení min-max | 26 - 74 mm |
| Systém pohonu | 1 rychlost |
| Objem sběrného koše | 65 litrů |
| Metody sečení | sběr / zadní výhoz |
| Spojka nože | ne |