Sekačka Husqvarna LC 356 VP
Sekačka na trávu s vlastním pohonem a vysokou sběrnou kapacitou
Husqvarna LC 356VP je robustní, vysoce výkonná sekačka s vlastním pohonem, určená pro větší zahrady. Je vybavena snadno startovatelným motorem s ventilovým rozvodem OHC, variabilní rychlostí pojezdu a 56 cm širokým, robustním ocelovým žacím ústrojím s možností bočního výhozu posečené trávy. Ergonomická a snadno sklopná rukojeť, pohodlné vyprázdnění sběrného koše a snadno nastavitelná výška sečení usnadňují manipulaci se sekačkou. Díky extra velkému sběrnému koši a kvalitnímu sběracímu žacímu noži sekačka zanechává na trávníku méně ústřižků a posečený trávník má úhledný profesionální vzhled.
Dostupnost: na dotaz
Kód: 9679888-01
Původní cena s DPH: 18 999 Kč
Ušetříte: 2 900 Kč
Sleva: 15,3 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Vlastnosti produktu:
- S vlastním pohonem, variabilní rychlost
- Metody sečení - Sběr / BioClip® / Boční výhoz
- Šířka záběru 56 cm
Technické údaje:
Web výrobce| Čistý výkon při přednastavených otáčkách | 3,1 kW |
| Výrobce motoru | Honda |
| Systém pohonu | variabilní rychlost |
| Model motoru | GCVx 170 |
| Hmotnost | 37,5 kg |
| Šířka záběru sečení | 56 cm |
| Objem sběrného koše | 75 litru |
| Materiál skeletu | ocel |
| Spojka nože | ne |
| Metody sečení | sběr / mulčování / boční výhoz |
| Výška sečení min-max | 25 - 75 mm |
| Systém pohonu | variabilní rychlost |