Sekačka Husqvarna LC 353 V
Efektivní sekačka na trávu s vlastním pohonem pro velké zahrady
Výkonná sekačka na trávu se sběrným košem pro efektivní sečení větších zahrad. Model LC 353V má vlastní pohon a rychlost jízdy lze nastavit podle stavu trávníku. Startování s automatickým sytičem, centrální nastavení výšky sečení a snadno dostupné ovládací prvky zajišťují jednoduché používání. Výrobek je vybaven motorem Husqvarna s nízkou spotřebou paliva a kompozitním žacím ústrojím o šířce 53 cm.
Dostupnost: skladem
Kód: 9705416-01
Původní cena s DPH: 20 499 Kč
Ušetříte: 1 909 Kč
Sleva: 9,3 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Vlastnosti produktu:
- Rychlost pojezdu lze snadno nastavit
- Snadné nastavení výšky sečení
- Praktické skladování a přenášení
Technické údaje:
Web výrobce| Čistý výkon při přednastavených otáčkách | 2,75 kW |
| Výrobce motoru | Husqvarna |
| Model motoru | HS 166A |
| Startování | ruční |
| Hmotnost | 32 kg |
| Materiál skeletu | plast |
| Šířka záběru sečení | 53 cm |
| Výška sečení min-max | 20 - 75 mm |
| Systém pohonu | variabilní rychlost |
| Objem sběrného koše | 60 litrů |
| Metody sečení | sběr / zadní výhoz |
| Spojka nože | ne |