Sekačka Husqvarna LC 151 S
Sekačka na trávu s vlastním pohonem se třemi způsoby sečení
Dostupnost: skladem
Kód: 9704884-01
Původní cena s DPH: 15 490 Kč
Ušetříte: 1 000 Kč
Sleva: 6,5 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Husqvarna LC 151 je sekačka na trávu se snadným ovládáním, vhodná pro středně velké a velké zahrady. Je vybavena robustním ocelovým žacím ústrojím o šířce 51 cm s možností sběru posečené trávy do koše, mulčováním (Bioclip®) a bočního výhozu posečené trávy. Motor Husqvarna se snadným startováním zvládne náročné sečení s vynikajícími výsledky. Ergonomicky tvarovaná rukojeť s měkkými držadly, snadné sklopení rukojeti, pohodlné vyprázdnění sběrného koše a snadné nastavení výšky sečení usnadňují manipulaci se sekačkou. Sběrací žací nůž zanechává na trávníku méně ústřižků a posečený trávník má úhledný profesionální vzhled.
Vlastnosti produktu:
- Systém sečení 3-v-1
- Centrální nastavení výšky sečení
- Snadné ovládání
Technické údaje:
Web výrobce| Čistý výkon při přednastavených otáčkách | 2,7kW |
| Výrobce motoru | Husqvarna |
| Model motoru | HS 166A |
| Startování | ruční |
| Hmotnost | 32 kg |
| Materiál skeletu | ocel |
| Šířka záběru sečení | 51 cm |
| Systém pohonu | 1 rychlost |
| Objem sběrného koše | 65 litrů |
| Metody sečení | sběr / mulčování / boční výhoz |
| Spojka nože | ne |