Pila Husqvarna 445S
Husqvarna 445S je řetězová pila pro majitele nemovitostí zkonstruovaná tak, aby zvládla všechny práce na pozemku, od lesnických prací, jako je kácení, řezání a odvětvování, po přípravu palivového dřeva.
Dostupnost: skladem
Kód: 9707020-15
Původní cena s DPH: 14 990 Kč
Ušetříte: 1 000 Kč
Sleva: 6,7 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Tato lehká řetězová pila navazuje na spolehlivou řadu 400 a nabízí snazší používání a zesílenou, robustní konstrukci, která prodlužuje životnost výrobku. Má optimalizovaný motor X-Torq® o výkonu 2,2 kW pro vyšší výkon. Funkce Smart Start® a prvky, jako jsou barevné značky směru kácení a pojistná matice vodicí lišty, rovněž přispívají k lepšímu řezání.
Vlastnosti produktu:
- Patentovaná hybridní kliková skříň
- Rychloupínací vzduchový filtr
- Výrazné značky pro kácení
- Viditelná hladina paliva
- V případě zpětného vrhu účinná brzda
Technické údaje:
Web výrobce| Zdvihový objem válce | 50,2 cm³ |
| Výstupní výkon | 2,2 kW |
| Hmotnost | 5 kg |
| Rozteč řetězu | 325" |
| Typ řetězu | SP33G |
| Délka lišty (v palcích) | 15" |
| Délka lišty (cm) | 38 cm |
| Doporučená délka vodící lišty, min-max | 50 cm |
| Rychlost řetězu na max. výkon | 17,3 m/s |
Videogalerie:
Vlastnosti a výhody:
Air Injection odfiltruje 98 % nasávaného prachu.
Patentovaná kliková skříň z kovu a plastu - dlouhá životnost.
Rychlý START zajišťuje kombinovaný vypínač + palivové čerpadlo
Kovaná 3-dílná kliková hřídel. Maximální odolnost.
Viditelná hladina paliva