Pila Husqvarna 435
Lehká řetězová pila s motorem o objemu 40 ccm3 pro všestranné použití.
Husqvarna 435 II je řetězová pila pro ty, kteří hledají lehkou a účinnou univerzální pilu pro různé řezací práce. Je vybavena výkonným motorem X-Torq® o objemu 40 ccm, který zajišťuje vysoký točivý moment. Výklopné víčko palivové nádrže se snadno otevírá a zavírá, i když máte na rukou silné rukavice. Účinné tlumiče LowVib® pohlcují vibrace a šetří tak paže a ruce obsluhy.
Dostupnost: skladem
Kód: 9705597-35
Původní cena s DPH: 12 490 Kč
Ušetříte: 1 200 Kč
Sleva: 9,6 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Výklopné víčko palivové nádrže se snadno otevírá a zavírá, i když máte na rukou silné rukavice, a technologie LowVib® zajišťuje pohodlné používání.
Vlastnosti produktu:
- Napínač řetězu umístěný na boku
- Palivová pumpička
- Viditelná hladina paliva
- Motor X-TORQ® - skvělý výkon a točivý moment
- Rychloupínací vzduchový filtr
- Značky pro kácení
Technické údaje:
Web výrobce| Zdvihový objem | 40,9 cm³ |
| Výstupní výkon | 1,6 kW |
| Hmotnost bez řezacího zařízení | 4,2 kg |
| Rozteč řetězu | .325" |
| Typ řetězu | SP33G |
| Délka lišty (cm) | 38 cm |
| Délka lišty (v palcích) | 15" |
| Doporučená délka vodící lišty, min-max | 33-45 cm |
| Rychlost řetězu na max. výkon | 17,3 m/s |
Vlastnosti a výhody:
Air Injection odfiltruje 98 % nasávaného prachu.
Smart start - pro snadné startování
Rychlý start díky palivové pumpičce
Viditelná hladina paliva
Výrazné značky pro kácení