Malotraktor ISEKI TG 6507 AHLK s komfortní kabinou
Více výkonu, moderní design, vysoká stabilita rámu, všestranné oblasti použití: Řada TG 6 se 4-válcovým motorem a hydrostatickou převodovkou přesvědčí svými vysokými zvedacími silami, velkým zatížením přívěsu, širokými pracovními plochami a vysokým komfortem obsluhy a jízdy. Tyto největší komunální traktory ISEKI s komfortní kabinou jsou vhodné pro celoroční použití v kombinaci se všemi běžnými přídavnými zařízeními, od sněhových radlic přes zametače až po sekačky.
Dostupnost: na dotaz
Kód: TG6507AHLK
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Se standardní klimatizací a technologií vytápění nabízí TG 6 v kabině mnoho komfortu. Pohodlný, velký vstup s integrovaným madlem a schůdky vpravo a vlevo usnadňuje každodenní práci. Díky dobré zvukové izolaci je nízká hluková zátěž, celoobvodové zasklení včetně protisluneční ochrany a velká stírací plocha zajišťují optimální přehled a boční okna lze otevírat. Výkonný a spolehlivý v blátivém terénu, na zasněžených silnicích a nerovném terénu: S pohonem všech čtyř kol, který lze aktivovat elektricky pod zatížením, se stisknutím tlačítka aktivuje výkon všech čtyř kol a trakce je maximalizována na jakýkoli terén. Díky inteligentnímu ovládání se pohon všech čtyř kol při brzdění v případě potřeby dodatečné trakce automaticky zařadí a umožní tak bezpečné brzdění na obou nápravách. To je zásadní výhoda zejména při tažení přívěsu a v zimním provozu. Pohon všech kol se pak sám plynule deaktivuje, když již není potřeba, a zajišťuje tak maximální jízdní komfort a ekonomickou spotřebu paliva. Přední hydrozávěsk nabízí výkon a flexibilitu, kterou potřebujete. Nosnost je 1200 kg. Pro těžkou techniku je přední hydrozávěs standardně vybaven 2 zvedacími pístnicemi. Pro všestranné použití jsou standardně dvě hydraulické přípojky pro pravou stranu.
Technické údaje:
| Výrobce motoru | Iseki |
| Zdvihový objem | 2434 cm³ |
| Výkon dle ECE R120 | 36 kW / 49 HP |
| Převodovka | Hydrostatická 3-stupňová |
| Reverzní řazení | Ano |
| Řízení | S posilovačem |
| Rychlost | 32 km / hod |
| Pracovní hydraulika | 47,8 l/min |
| Zadní hydraulika | Kategorie 1 |
| Nosnost zadní hydrauliky | 1580 kg |
| Délka | 3485 mm |
| Šířka | 1530-1820 mm |
| Výška s kabinou | 2240 mm |
| Celková hmotnost | 2275 kg |
Videogalerie:
Vlastnosti a výhody:
Pro větší životnost je rozvod hydrauliky v nerezových trubkách.
Krátký čelní závěs s dvěma zvedacími pístnicemi.
Vysoký komfort a výhled v klimatizované kabině.