Elektrická sekačka Husqvarna LC 141C
Elektrická sekačka s intuitivním ovládáním a snadným startováním, která je schopna bez problémů posekat středně velkou zahradu rychle, perfektně a na jedno nabití, s téměř tichým motorem bez přímých emisí.
Sekačka je díky ergonomicky tvarované rukojeti snadno ovladatelná a snadno se startuje. Je vybavena velkým 50 l látkovým vakem na trávu a centrálním nastavením výšky sečení.
Ideální volba pro majitele domů a zahrad nebo pro sečení členitých ploch.
Dostupnost: skladem
Kód: 9670993-01
Původní cena s DPH: 8 290 Kč
Ušetříte: 500 Kč
Sleva: 6 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Technické údaje:
Web výrobce| Čistý výkon při přednastavených otáčkách | 1,8 kW |
| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Hmotnost | 21,4 kg |
| Materiál skeletu | ocel |
| Šířka záběru sečení | 51 cm |
| Metody sečení | sběr / zadní výhoz |
| Objem sběrného koše | 50 litrů |
| Systém pohonu | bez pojezdu |
| Výška sečení min-max | 25 - 75 mm |