Diamantový kotouč Husqvarna Elite - Cut S 65 EXO-GRIT
Kotouče Elite-Cut™ S65 z řady Gold zajišťují vyšší výkon při řezání stavebních bloků a dalších abrazivních materiálů. Disponují třemi různými provedeními segmentů: segmentem Z-Edge, Flat Exo-Grit a Flat Exo-Grit Plus určeným k ochraně kotouče a zvýšení odolnosti proti opotřebení. Ideální pro použití s pilami na zdivo a ručními rozbrušovacími pilami.
Dostupnost: na dotaz
Kód: 5994948-30
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
| Řezaný materiál: | |
|---|---|
| Tvrdé dlaždice, porcelán | - |
| Keramické dlaždice | - |
| Přírodní kámen | - |
| Tvrzený beton | •• |
| Vyztužený beton | ••• |
| Cihla | ••• |
| Střešní dlaždice | ••• |
| Abrazivní materiál | ••• |
| Čerstvý beton | •• |
| Asfalt | • |
| Železo | - |
| Kujné železo | - |
••• = Optimální •• = Dobré • = Přijatelné - = Nedoporučuje se
Technické údaje:
Web výrobce| Průměr kotouče | 400 mm |
| Průměr otvoru | 25,4 / 20 mm |
| Tloušťka segmentu | 3,8 mm |
| Výška segmentu | 15 mm |