Odmechovač Husqvarna S138i /s akumulátorem a nabíječkou/
2-v-1 (provzdušňovač a odmechovač ) se snadným nastavením pracovní hloubky a výměnou nože bez použití nářadí. Výkonný motor a pracovní šířka 38 cm zajišťují efektivní odstraňování chomáčů travní plsti a mechu z trávníku. Sloty pro dva akumulátory umožňují prodloužení pracovního času. Kompaktní design a sklopná rukojeť usnadňují transport a skladování.
Dostupnost: na dotaz
Kód: 9679222-03
Původní cena s DPH: 13 790 Kč
Ušetříte: 800 Kč
Sleva: 5,8 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací

Intuitivní klávesnice
Klávesnice je velmi snadno ovladatelná. Všechny informace, které potřebujete, jsou na jednom místě.
Ergonomická řídítka
Ergonomický úhel řídítek v kombinaci s lehce dosažitelnými kyvnými rameny zajišťuje snadné ovládání.


Jednoduché sklopení rukojeti
Rukojeť můžete jednoduše složit, abyste minimalizovali prostor potřebný pro skladování a přepravu.
Centrální nastavení výšky nožů
Rychlé a snadné nastavení pracovní výšky pomocí jedné páky.


savE™
Můžete si vybrat mezi normálním režimem nebo úsporným režimem savE™, podle podmínek vaší práce, zda potřebujte maximální výkon anebo pracovat co nejdéle. Ať tak či onak, vždy dostanete perfektní výsledek.
2-v-1 - s přepínáním nožů
Snadné přepínání mezi odmechovačem a provzdušňovačem


Vak nepropouštějící prach
Sběrný vak určený pro zadržování prachu uvnitř vaku, který zabraňuje jeho vyfoukávání do obličeje obsluhy.
Vlastnosti produktu:
- Pracovní šířka 37,5 cm
- Nastavení pracovní hloubky knoflíkem
- Akumulátor BLi20
- Nabíječka QC80
Technické údaje:
Web výrobce| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Napětí akumulátoru | 36 V |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Model akumulátoru | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Typ nabíječky | 40-C80 |
| Hmotnost bez akumulátoru | 19 kg |
| Materiál skeletu | plast |
| Pracovní záběr | 37,5 cm |
| Typ nože | Delta nože a pružinové hroty |
| Systém pohonu | bez pojezdu |
| Objem sběrného koše | 45 litrů |