Nůžky na živý plot Husqvarna 120 i TK 4 & HK4 s akumulátorem a nabíječkou
Všestranné nůžky na živý plot s dlouhým dosahem a nastavitelnou polohou
Husqvarna 120iTK4-H – akumulátorové nůžky na živý plot na tyči, které poskytují výkon benzinového ekvivalentu v kombinaci s nízkou hlučností.
Dostupnost: skladem
Kód: 9705159-05
Původní cena s DPH: 8 499 Kč
Ušetříte: 700 Kč
Sleva: 8,2 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Dodávají se s nástavcem na stříhání živého plotu, ale lze je kombinovat i s nástavcem vyvětvovací pily na tyči, což z modelu 120iTK4-H činí univerzální nástroj, který lze použít jak na stříhání živého plotu, tak na řezání větví. Možnost nastavení 7 úhlů střihací lišty vám pomůže zaujmout pohodlnou polohu pro různé úkoly, jako je například stříhání těžko přístupných boků nebo živých plotů různých výšek. Jsou vybaveny teleskopickou násadou s dosahem až 4 m a dělenou hřídelí, která usnadňuje přepravu.
Technické údaje:
Web výrobce| Typ motoru | PMDC (2-kartáčový) |
| Napětí akumulátoru | 36 V |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Model akumulátoru | BLi10, 36V / 2,0Ah |
| Typ nabíječky | 40-C80 |
| Hmotnost bez akumulátoru | 4.525 kg |
| Délka střihací lišty | 50 cm |
| Rychlost stříhání | 2800 kmitů/min |
| Rozteč nožů (zubů) | 20 mm |
| Délka vč. řezacího zařízení | 230,5 cm |