Vyvětvovací pila Husqvarna 120iTK4-PH a plotostřih HK 4 bez akumulátoru a nabíječky
Nástroj 2 v 1 s dlouhým dosahem pro stříhání živých plotů a řezání větví
Husqvarna 120iTK4-P – akumulátorová vyvětvovací pila na tyči a nůžky na živý plot, které poskytují výkon benzinového ekvivalentu v kombinaci s nízkou hlučností.
Dostupnost: skladem
Kód: 9705159-03
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Dodává se s nástavcem na stříhání živého plotu a s nástavcem vyvětvovací pily na tyči, což z modelu 120iTK4-PH činí univerzální nástroj, který lze použít jak na stříhání živého plotu, tak na řezání větví. Jsou vybaveny teleskopickou násadou s dosahem až 4 m a dělenou hřídelí, která usnadňuje přepravu.
Technické údaje:
Web výrobce| Typ motoru | PMDC (2-kartáčový) |
| Napětí akumulátoru | 36 V |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Model akumulátoru | není součástí |
| Typ nabíječky | není součástí |
| Hmotnost bez akumulátoru a řezacího zařízení | 4,5 kg |
| Délka střihací lišty | 50 cm |
| Rychlost stříhání | 2800 kmitů/min |
| Rozteč nožů (zubů) | 20 mm |
| Rozteč řetězu | 1/4" |
| Typ řetězu | H00 |
| Délka lišty (cm) | 25 cm |
| Délka lišty (v palcích) | 10" |