Sekačka Husqvarna LC 247i bez akumulátoru a nabíječky
Efektivní ergonomická akumulátorová sekačka pro středně velké zahrady
Akumulátorová sekačka na trávu Husqvarna LC 247i má velkou šířku sečení a dva sloty pro akumulátory, aby byla péče o středně velké trávníky snadná a efektivní. Výrobek je vybaven režimem savE™ pro maximální dobu provozu při sečení, které nevyžaduje plný výkon, a funkcí PowerBoost pro efektivní posečení hustší trávy. Nastavitelná řídítka, snadno dostupná páka na řídítkách a rychlé a jednoduché nastavení výšky sečení zajišťují skvělou ergonomii. Řídítka a sběrný koš lze sklopit pro lepší skladování.
Dostupnost: na dotaz
Kód: 9705420-01
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Technické údaje:
Web výrobce| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Napětí akumulátoru | 36 V |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Model akumulátoru | není součástí |
| Typ nabíječky | není součástí |
| Hmotnost bez akumulátoru | 24,5 kg |
| Materiál skeletu | plast |
| Šířka záběru sečení | 47 cm |
| Výška sečení min-max | 20 - 75 mm |
| Systém pohonu | bez pojezdu |
| Objem sběrného koše | 55 litrů |
| Metody sečení | sběr / zadní výhoz |