Sekačka Husqvarna LC 142iS s 2 akumulátory a nabíječkou
Kompaktní akumulátorová sekačka pro malé a středně velké trávníky
Husqvarna LC 142iS je snadno použitelná akumulátorová sekačka s vlastním pohonem a šířkou sečení 42 cm, která je vhodná pro sečení malých a středně velkých trávníků. Velmi snadný start – stačí uvolnit pojistku páky na řídítkách a zatáhnout páku dolů. Trávník lze posekat na jedno nabití a díky kompaktnímu provedení a ergonomickým řídítkům se sekačka jednoduše ovládá. Sklopná a nastavitelná řídítka a dvě integrované zvedací rukojeti rovněž usnadňují skladování a přepravu. Kompatibilní s 36V akumulátorovým systémem Husqvarna.
Dostupnost: skladem
Kód: 9705419-03
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Vlastnosti produktu:
- šířka sečení 42 cm
- malé až středně velké plochy
- snadný start
Technické údaje:
Web výrobce| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Napětí akumulátoru | 36 V |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Model akumulátoru | 40-B140, 36V / 4,0Ah |
| Typ nabíječky | 40-C80 |
| Hmotnost bez akumulátoru | 19 kg |
| Materiál skeletu | plast |
| Šířka záběru sečení | 42 cm |
| Výška sečení min-max | 25 - 75 mm |
| Systém pohonu | 1 rychlost |
| Objem sběrného koše | 50 litrů |
| Metody sečení | sběr / zadní výhoz |