Pila Husqvarna Aspire P5-P4A s akumulátorem a nabíječkou
Kompaktní ruční akumulátorová prořezávací pilka, ideální pro prořezávání stromů, odstraňování nežádoucích dřevin a menší tesařské práce. Kompaktní ruční akumulátorová prořezávací pilka, ideální pro prořezávání stromů, odstraňování nežádoucích dřevin a menší tesařské práce. Tato malá, ale všestranná prořezávací řetězová pila je dostatečně robustní, aby snadno řezala větve o šířce 75 mm. Protiskluzová rukojeť a automatické vypnutí při ponechání bez dozoru zvyšují bezpečnost při používání pily.
Dostupnost: skladem
Kód: 9706213-05
Původní cena s DPH: 4 990 Kč
Ušetříte: 300 Kč
Sleva: 6 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Výměna řetězu a lišty je snadná bez použití nářadí. Pilka použivá akumulátor z 18V akumulátorového systému aliance POWER FOR ALL, díky kterému lze jeden akumulátor použít pro nástroje a vybavení více značek. Uskladnění v menších prostorech je usnadněno přibaleným háčkem vyrobeným na míru, který lze připevnit na zeď nebo použít se systémem úložných kolejnic Husqvarna Aspire™. Řetězový Bio olej je součástí balení (50 ml).
Vlastnosti produktu:
- V ceně:
- Délka lišty 5 palců
- Typ řetězu SP11G
- Model akumulátoru P4A 18-B45
- Typ nabíječky P4A 18-C70
- Chain oil Bio 50 ml
Technické údaje:
Web výrobce| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Napětí akumulátoru | 18V |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Model akumulátoru | P4A 18-B45 / 2,5Ah |
| Typ nabíječky | P4A 18-C70 |
| Délka lišty (cm) | 12 cm |
| Délka lišty (v palcích) | 5" |
| Rozteč řetězu | 1/4" |
| Typ řetězu | SP11G |
| Rychlost řetězu na max. výkon | 5 m/s |
| Hmotnost bez akumulátoru a řezacího zařízení | 1,3 kg |
Vlastnosti a výhody:
Intuitivní ovládání
Kompaktní velikost. Uložení Aspire™
Aku systém POWER FOR ALL