Zádový foukač listí EGO LB6000E-K1103 s akumulátorem a nabíječkou
Profesionální zádový fukar LB6000E je dodáván v sadě pod označením LB6000E-K1103 s 10,0Ah baterií a rychlonabíječkou.
Při max. průtoku vzduchu přes 1020 m3/hod. nemá žádné listí ani jiné nečistoty šanci.
S 10,0Ah baterií budete pracovat od 30 min. v režimu "BOOST" až do 240 min. v nízkém režimu.
Během této až dvouhodinové pracovní doby na jedno nabití baterie už zvládnete vyčistit úctyhodnou plochu.
Tichý, bezuhlíkový motor přímo pohání vysokootáčkovou turbínu, která má podstatně nižší vibrace v porovnání s benzínovými foukači a mnohem tišší chod.
Pohodlný, ergonomický a polstrovaný zádový postroj rovnoměrně rozloží zatížení stroje na bedrech uživatele, což činí z foukače ideální stroj pro opravdu nejnáročnější využití.
Dostupnost: na dotaz
Kód: G80041
Původní cena s DPH: 24 490 Kč
Ušetříte: 4 000 Kč
Sleva: 16,3 %
Rozložená platba
4 × 8 397 Kč
Nákup na splátky
Spočítejte si na kalkulačce
Možnost platby ESSOX si zvolíte v košíku.
Více informací
Technické údaje:
Web výrobce| Typ motoru | bezuhlíkový |
| Napětí akumulátoru | 56 V |
| Typ akumulátoru | Lion |
| Model akumulátoru | BA5600T, 56V / 10Ah |
| Typ nabíječky | CH5500E |
| Proud vzduchu v trubici | 17 m³/min |
| Rychlost vzduchu | 54 m/s |
| Hmotnost bez akumulátoru | 5,7 kg |
| Typ trysky | Kulatá |
| Nosný popruh | Integrovaný |
| Objem sběrného vaku | bez vaku |